Чернівецька обласна

Почесні грамоти членам Товариства


З нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України з членами та активістами Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих зустрівся голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

Члени товариства обговорили з очільником крайової влади актуальні питання сьогодення української державності, нові виклики, які постали перед українським народом.

Олександр Фищук висловив вдячність членам товариства за відстоювання ідеалів вільної України у радянські часи, за мужність у протистоянні тоталітарному режиму. «Нині нам необхідно захистити незалежність, яка далася нам ціною великих втрат. Для цього потрібно виховувати підростаюче покоління у дусі патріотизму, внутрішньої гідності, любові та поваги до рідної землі, до держави Україна», - підкреслив очільник крайової влади.

За вагомий внесок у здобуття і розбудову української державності, високий патріотизм, відданість ідеалам свободи та демократії та з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук нагородив 10-х членів та активістів товариства політв’язнів та репресованих.

Галина Бойко


Моменти зустрічі з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком на світлинах:
       Адреси організацій Ви зможете
       знайти у розділі "Обласні Організації".
 
       За додатковою інформацією пишіть на:
       info@repressed.org.ua 

       

Наш архів

Громадська організація під назвою Всеукраїнське товариство репресованих (ВТР) заснована на зборах (біля 100 осіб), які відбулися 3.06.1989 просто неба на Львівській площі в Києві (Спілка художників під тиском КГБ у день зборів відмовила в наданні приміщення Будинку художників).

Додаткова інформація

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України